16.03.2011

Desigual

czyli szaleństwo doskonałe :)


Przyznam, że trochę mi ostatnio odbiło i kupiłam sobie dwa nowe płaszcze marki Desigual.
Desigual to firma pochodząca z Barcelony, co zresztą widać na pierwszy rzut oka :) Jak dla mnie budowle Gaudiego mają ogromny wpływ na projektantów tej marki. W sumie umiejscowienie czyli Barcelona też do czegoś zobowiązuje.
Nazwa z hiszpańskiego oznacza asymetryczny, nierówny i też pasuje :) Jak ulał :) Zresztą zobaczcie sami.
Płaszcze mają guziki, każdy z innej parafii. Że zacytuję Krystynę Sienkiewicz z "Lekarstwa na miłość", bo mi idealnie pasuje: "... i guziki wiesz? Mnóstwo guzików. Wszędzie guziki. I to wyobraź sobie każdy inny" :D
Zdjęcia robił mój małż, co mnie w sumie trochę stresowało, bo niestety nie mogłam panować nad ustawieniami i ujęciami ;) Trochę musiałam pokadrować, ale nawet nawet całkiem całkiem :D Tylko mi nie powiedział, że mi się kołnierz od drugiego płaszcza zawinął, ale podejrzewam, że nawet tego nie zauważył.
Te fioletowe buty do drugiego płaszczyka nie bardzo pasują, ale całego ekwipunku mi się nie chciało nosić. I tak małż dziwnie na mnie patrzył :D
A na koniec mój kot-debilot w kartonie, w którym dostałam jeden z płaszczyków. Sprzedająca napisała mi na boku kartonu życzenia "miłego użytkowania", a ten gUpek od razu tam wlazł i wyszło, że mam użytkować kota ;) Tylko nie wiem jak jeszcze, chyba jako mop do podłogi :)


14.03.2011

LULLAPOP Sitting on the pier

czyli dzisiaj będzie trochę prywaty ;)


Chciałam Wam przedstawić najnowsze dziecko zespołu Lullapop, czyli świeżutką płytę o kojącym tytule Sitting On The Pier.
Płyta to gorące bułeczki, dokładnie od dzisiaj jest dostępna w sklepach.


A czemu prywaty? Bo Lullapop to moja siostra :) Rodzona :) Więc ten post jest bardzo subiektywny, za co proszę o wybaczenie, ale trudno być obiektywnym znając historię i trudy powstania tej płyty.
Ania sama napisała teksty i skomponowała muzykę, a łącząc wiele stylów i dodając swój niebanalny głos zapewniła sporą dawkę dobrego, energetycznego brzmienia.
Bo tak naprawdę Ania to bardzo niezwykła i charyzmatyczna osoba.

Z czystym sumieniem polecam :) Od dzisiaj w tak zwanych "dobrych sklepach muzycznych" :)A na koniec tylko się chciałam pochwalić, ze się znalazłam w "podziękowaniach" :)